Květinami obdarováváme při těch nejrůznějších příležitostech a událostech. Přát oslavencům bez květiny si umíme jen těžko představit. Používáme je i jako omluvu nebo prostředek k pozvání. Smuteční a svatební květinové vazby jsou naprostou samozřejmostí.
vázané květiny.jpg

Květiny jsou zkrátka nepostradatelné a vyřeší nám mnohdy dilema, jakým dárkem obdarovat.

Jestli se rozhodnete květinou někoho obdarovat, můžete navštívit kamenné květinářství. Jsou na každém rohu a floristky vám uváží pugét podle vašich představ. Nechce se vám, ale do květinářství nebo jste v časovém presu?

Vyřešte to jednoduchým způsobem. Navštivte online květinový e-shop a kytici si nechte poslat kamkoli po naší republice. Jestli potřebujete obdarovat někoho v zahraničí ani to není žádný problém.

Vyberte si takové květinářství, které tuto službu poskytuje .
fialová kytice květin.jpg

Pak už je jen na vás, jaký druh květin si vyberete. Internetová zahradnictví mají široký výběr květin, stejně jako kamenné ochody. V klidu domova si můžete vybrat druhy, které se vám líbí. Vyberete si velikost pugétu, barevné sladění nebo necháte přiložit kartičku s přáním. Po české republice budou květiny doručeny ještě týž den. Květinářství doručují do všech míst české republiky, většinou včetně víkendů.

Služba doručování květin do zahraničí je u většiny internetových obchodů samozřejmostí.

Některé e shopy doručují dokonce až do sto dvaceti zemí světa.

Květiny jsou vesměs doručeny již druhý den. Nemusíte se obávat, že vás tato služba finančně zruinuje, pokud budete posílat do našich sousedních států. Cena za doslání je jen o málo dražší než doručení v české republice. S větší sazbou počítejte při zasílání kytic do vzdálenějších zemí. Tam se může cena za službu vyšplhat až na sumu kolem tisíce korun. Proto si nechte předem vypracovat kalkulaci nebo si prohlédněte ceník, ať nejste sumou nepříjemně překvapeni.

Květiny si můžete v klidu objednat v kteroukoli dobu. Jen nezapomeňte uvést čas, datum a místo kam budete potřebovat květinu doručit.